Мода

Уф жешко… Што понуди Викторија Сикрет за Св. Валентајн?

Денот на Вљубените, вие и вашиот партнер на романтична вечера, по која ќе следи незаборавно водење на љубов…

Ако сакате да изгледате навистина секси на Св. Валентајн, најдобар избор за долна облека секако е Викторија Сикрет. Огромниот избор на корсети, градници и секси долна облека ќе ви помогне да изгледате навистина жешко, а сигурно ќе го израдувате и партнерот.

Викторија Сикрет се најдобри кога станува збор за светот на долната облека. Погледнете што понудија тие за Денот на Вљубените:

 

 

Напиши коментар