man fashion

Ултра секси модна кампања на Том Форд

Ова е најновата колекција за мажи потпишана од Том Форд. Колекцијата ви нуди ултра модерни парчиња на долна облека, пижами, наметки, костими, очила. Целата колекција е направена од луксузен материјал која и дава нота на гламур и перфектност.

Целата колекција е промовирана со една екстремно секси кампања, слики кои изобилуваат со голи машки и женски тела. Погледнете дел од колекцијата:

Напиши коментар