man fashion

Уникатна летна колекција од Kenzo

Типично летна колекција која е наменета за деновите кога човек е слободен и опуштен и притоа сака да ужива во прекрасни парчиња гардероба и аксесоари. Во колекцијата има апсолутно се што ви е потребно за оваа сезона. Прекрасни чевли, чанти, очила за сонце, сандали, интересни модни додатоци и сето тоа потопено во впечатливи свежи летни бои кои не ве оставаат равнодушни.

 

Напиши коментар