ШоуБиз

Упс… нешто ви испадна…

Погледнете ги овие фотографии од познатите холивудски дами кои се фатени во малку незгодни пози. Облеката повеќе открива отколку што покрива, алкохолот го прави своето, а во некој случај и паметот 🙂

Абигал Кленси

Аби Титмус

Адриана Лима


 

Ајслејн Хорган Волас 

 

 

 

Анџелина Џоли

Ана Лин Меккорд

Бијонсе

 

Бритни Спирс

 

 

 

Камерон Дијаз

Шарлиз Терон

Кристина Агилера

Елизабет Харли

 

Ева Лонгорија

 

Напиши коментар