ШоуБиз

Уште еден чуден аутфит на Ким! Само палто и високи потпетици

Кание изгледа решил да ја смени комплетно Ким. Веќе ви објавивме неколку фотографии со чудни комбинации, а сега откако и јавноста изреагира, Кание ја посоветува да облече само палто и ништо друго.

Ким прошета на улица со црно палто со големи златни копчиња и чевли со екстремно високи потпетици. Полека Ким почна да го губи оној стил што до сега го градеше, а дали ќе стане најдобро облечена жена во Холивуд, како што е замислата на Кание треба да почекаме на времето.

Напиши коментар