ШоуБиз

Уште еден шок за кралското семејство – Кејт Мидлтон топлес?

Уште не се смириле страстите околу голите провокативни фотографии на принцот Хари, во јавноста се појавија нови голи фотографии од Кејт Мидлтон.

Овие фотографии се направени пред извесен период, додека Кејт и Вилијам уживале на некоја приватна плажа.

Новите фотографии ќе бидат објавени во печатената форма на францускиот магазин Closer, а сега е објавена само една фотографија на која се гледа како Кејт го трга горниот дел од костимот и како Вилијам ја мачка со мелко за сончање.

Уредниците им соопштиле дека фотографиите ќе бидат објавени но парот во моментот бил во џамијата во Куала Лумпур. Нивните адвокати стапиле во акција, но фотографиите се веќе објавени.

 

Напиши коментар