ШоуБиз

Уште еднаш докажа деке е меѓу најзгодните!

Познтата актерка Шарлиз Терон направила сет фотографии кои за кретко време го обиколиле цел свет и речиси никој не останал рамнодушен на прекрасната става на актерката.

Шерлиз позирала пред фотографот Тери Ричардсон само во костим за капење, а целта на фотосесијата е списанието „Vanity Fair“ каде треба да се најдат овие фотки. Актерката ни ги покажа своите екстремно долги нозе, а со тоа докажа дека е една од најзгодните жени во светот.

Погледнете ја прекрасната Терон која прилично гола шета по улиците на Лос Анџелес.

Напиши коментар