Bridal

Венчаници како од соништата од колекцијата на Ericco Maria

Ви нудиме галерија на фотографии од прекрасната колекција на дизајнерката ERRICO MARIA 2012. Доколку облечете ваков фустан, ќе се чувствувате магично.

За да пронајдете повеќе вакви необични фустани, би требало да се заинтересирате за ова бренд име. Доколку спаѓате во оние жени кои сакаат да облечат нешто елегантно , специјално и секси, ова е најдобриот избор за вас. Овие фустани се збогатени со прекрасни детали кои  красат различни делови од креациите, а истовремено моделите ја истакнуваат  линијата на невестата но и нејзината јака индивидуалност.

Погледнете што ви подготвивме, уживајте….

Напиши коментар