Bridal

Венчаници со многу гламур и елеганција

Доколку сте една од идните невести која е во потрага по фантастична венчаница, тогаш погледнете ја колекцијата на Алан Хана. Ова е колекција која одлично помина кај модните критичари, а што е најважно и кај публиката.

Воодушевени сме од колекцијата на Алан Хана,  за невестинските фустани 2012. Овие аутфити, се навистина блескави, елегантни и полни со гламурозна едноставност и стил. Ова се нашите фаворити од оваа колекција:

Напиши коментар