man fashion

Версаче почитува се освен обичност

Навистина посебна, гламурозна, брутална, помалку кич, но никако скромна е колекцијата на Версаче за сезоната есен –зима 2012-2013. Мажите кои сакаат да бидат впечатливи, гламурозни и впечатливи, тогаш со сигурност ќе се пронајдат во овие парчиња облека.

Ви претставуваме само дел од она што беше прикажано на модната недела во Милано, па доколку се пронаоѓате одберете го најдоброто за себе.

Напиши коментар