ШоуБиз

Ветерот е на наша страна! Го крена фустанчето на Никол

Никол Шерцингер се врати повторно на големата врата на Х – фактор, британското издание. По извесни несогласувања и негодувања, таа сепак останува дел од тимот на големото шоу.

На аудицитее се појави пред толпата народ во кратко тиркизно фустанче кое не седеше мирно. Публиката ја пречека со овации, а таа им возврати на нивната радост со многу прегратки и насмевки.

Ветерот ни застана на наша страна, па цело време го поткреваше задниот дел од краткото фустанче. Убавото тело на Никол, 33, беше задоволство да се гледа!

Напиши коментар