← НАЗАД НА БОЗА

Вежби за секси бикини изглед !!!

Вежби за секси бикини изглед !!!
1426 Читања

На самиот праг на летната еуфорија, фатете го вистинскиот момент за да го тонизирате Вашето тело…

Иако овие вежби изгледаат забавно, сериозни се и бргу ќе Ве испотат !!!

За ова вежбање, потребна е пилатес топка, која вежбањето го прави многу позабавно. Идеална вежба за Вашата внатрешна ложа, која е проблематична кај многу жени е едноставното клекнување и одржување рамнотежа на топката…

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk