← НАЗАД НА БОЗА

Victoria’s secret ја одреди датата за овогодинешното шоу!

Victoria’s secret ја одреди датата за овогодинешното шоу!
805 Читања

Светскиот моден бренд за долна облека,Victoria’s secret, ја одреди датата за овогодинешното шоу, 4 декември!
Веруваме дека и оваа година ќе ни приредат спектакуларно шоу во нивен стил.
Да се потсетиме на прекрасното шоу од 2011та, кое беше феноменално, во кое покрај прекрасните модели, познатите музички имиња го комплетираа цело шоу.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk