ШоуБиз

Видете ја Мајли Сајрус како дете!

Актерката и пејачка Мајли Сајрус, која своевремено беше прогласена за најлош тинејџерски пример, решила на Твитер да објави две слики од кога била мала.

Слатката мала Мајли во тоа време сеуште не била славна, туку уживала во сите магични моменти од мирниот семеен живот. Таа вели дека како мала била прилично дебелка и наликувала на бумбар. На семејната слика, која Мајли ја нарекла „чудна“, 4-годишната Сајрус позира во розева блузичка, заедно со сестрата, двајцата браќа и нејзините родители.

Напиши коментар