ШоуБиз

Вистински маж – Дејвид Бекам со малата убавица Харпер беше најголемата поддршка на Викторија

Викторија Бекам доживеа вистински успех на модната недела во Њујорк. Таа ја претстави својата најнова колекција која беше позитивно искритикувана од страна на најголемите модни критичари.

На нејзиното шоу присуствуваа огромен број на познати личности, а најголема поддршка беа сопругот Дејвид Бекам и малечката модна икона Харпер.

Додека Викторија зрачеше со елеганција во црн мал фустан, Харпер изгледаше како вистинско ангелче облечена во бело преслатко фустанче.

Напиши коментар