ШоуБиз

Вљубените Џастин и Џесика неразделни!

Прекрасната Џесика Бил се штитеше од сонцето додека го гледаше својот вереник како игра на натпреварот во голф за славни личности.

Славната актерка поголем дел од денот го помина под сенка, гледајќи го Џастин како ги покажува своите спортски вештини.

Напиши коментар