Мода

Во нејзин стил – Мадона и „Truth and Dare“

Денес ќе ви ја претставиме есенската колекција ексклузивни чевли создадени лично од поп кралицата Мадона. Како што ќе забележите колекцијата е сосема во духот на нејзината личност и стил – основна боја е црната, што воедно е и нејзината омилена, моделите се елегантни, женствени, сензуални и секако ударно сексапилни. Еве како треба да ја започнеме есента според Мадона.

 

Напиши коментар