Убавина

Време е за летните марами! Еве како може да ги носите

Време е зимските волнени шалови да ги замениме со летни, лелеави марами кои се со ведри бои и шарени дезени.

За оваа пролет-лето сезона одберете свилени и меки памушни марами кои може да бидат печат на вашиот стил. Искористете ги марамите како модерни детали, на себе околу вратот, како украс на чантата, на главата…

Погледнете го ова видео и инспирацијата е загарантирана:

Напиши коментар