← НАЗАД НА БОЗА

За 16-ти роденден поклон стан!

За 16-ти роденден поклон стан!
955 Читања

Иако Лурдес Леон сеуште не е полнолетна, Мадона смета дека нејзиното најстаро дете се подготвено да стане независно.
Кралицата на поп музиката на својата ќерка за 16-ти роденден, кој го прославила на 14 октомври и купила стан во Њујорк.

Мадона смета дека недвижнина е совршен подарок со кој на нејзината ќерка ќе и покаже колку и верува.

“Лурдес беше воодушевена. Станот ќе го опреми по свој вкус, а потоа ќе одлучи со кого ќе го дели кога ќе се всели”, вели извор близок до семејството.

Станот е одалечен неколку блокови од нејзиниот семеен дом во најбогатата област на Менхетн, Upper East side и е блиску до кабала центар кој Лурдес со нејзината мајка често го посетува.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk