man fashion

За мажите кои чекорат со стил

Францускиот луксузен бренд Louis Vuitton  ја претстави линијата на чевли за мажи. Овој пат Louis Vuitton отиде чекор понапред од останатите брендови и ја покажа својата специфичност. Чевлите се изработени од крзно, високо квалитетна кожа, а дополнително се украсени со парчиња метал, кои  го збогатуваат убавиот изглед на овие елегантни чевли.

Ова е само дел од она што тие го спремија за вас:

 

Напиши коментар