ШоуБиз

Заљубената Хилари Даф!

Хилари Даф не престанува да не изнендува со прекрасни слики од нејзиното прилично големо стомаче, но овој пат се работи за една поинаква слика која пејачката ја објавила на својот официјален Твитер.

На сликата може да се почувствува неизмернатa љубов на нејзиниот сопруг која ја има само за неа. Мајк Комри и Хилари се на црно-бела слика, а може да се види како споделуваат искрен и нежен бакнеж во малку необична поза.

Сликата е поставена токму на Денот на вљубените, а Хилари потоа била пресреќна што оваа слика им се допаднала на нејзините фанови. Инаку, Даф моментално работи на музичкото видео за песната „Funny or Die“.

Напиши коментар