← НАЗАД НА БОЗА

Запознајте го најубавиот резорт на Карибите!

Запознајте го најубавиот резорт на Карибите!
1749 Читања

„W Retreat & Spa Vieques Island“ дефинитивно е најубавиот резорт од групата резорти на  Карибските острови. Фантастична локација и ултра модерен дизајн со специфичен и необичен стил го прават местово уникатно и го издвојуваат од сите останати комплекси. Конкуренцијата е огромна, бидејќи Карибите се мета за врвните туристички и хотелски вериги, а вие видете што е тоа што го прави токму овој резорт да биде број еден на Карибите:

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk