← НАЗАД НА БОЗА

Запознајте ја Мерси, новото маче на Ким!

Запознајте ја Мерси, новото маче на Ким!
738 Читања

Пред некое време папараците ја фотографираа Лејди Гага како шета со нејзината пудлица Фози, а сега пак Ким Кардашиан е фотографирана како гордо го шета, држејќи го во раце, нејзиното бело маче Мерси. Покрај својата популарна газдарица и мачето Мерси станаа едно од најпознатите миленичиња.

 

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk