ШоуБиз

Зарем е возможно да има толкав задник? Коко со нови фотографии

Старлетата Коко Ти се пофали со уште неколку фотографии со нејзиниот најголем атрибут – задникот.

Најпрво Коко објави фотографии со фармерки од кои задникот и излегува, а таа гордо позира. За разлика од другите девојки кои би се нервирале доколку дојде до ова, таа со гордост го покажува.

Селдната фотографија е малку по разголена, па Коко позира во танга, а на тоа дури и кучето и се чуди.

 

Напиши коментар