ШоуБиз

Заводливата Gisele Bundchen за „Vogue“!

Прекрасниот бразилски супермодел Gisele Bundchen позирала за француското издание на списанието Vogue за месец јуни/јули 2012 година. Само еден поглед на нејзиното тело е доволен за да ви го разубави денот. Вистински празник за очи дури и кога Gisele носи облека на себе и не го покажува своето голо совршено тело.

Внатре во списанието има и интервју со познатата манекенка, а во него таа дава совети како да останете секси и здрави засекогаш, како што е впрочем и таа – „совршената девојка“.

Уверете се и сами во квалитетите на моделот откако ќе ги погледнете следниве фотки:

Напиши коментар