ШоуБиз

Заврши љубовта заради порнич

Ќерката на првот човек на Формула 1, Тамара Еклстон ја прекина врската со Омар Киами, затоа што откри дека снимал порно филм.

Тамара, за снимката дознала преку YouTube. Го прашала Омер дали е тој на снимката, а тој веднаш и признал. Омар не одрекувал но, се обидел да се извади на објаснувањето: пијан бев и не бев свесен како завршив во кревет со тие девојки.

Тамара веднаш си ги собрала своите работи и го напуштила заедничкиот стан во Лондон.

Инаку Тамара и Омар беа во врска две години, и се планираше венчавка.

Напиши коментар