ШоуБиз

Жељко со палто од Јована?

Жељко Јоксимовиќ се повлече од јавноста по настапот на Евровизија. Неговото враќање се случи во едно телевизиско шоу, каде се појави облечен слично како на настапот во Азарбеџан.

Избледени фармерки, црна маичка и бело палто. Само овој пат палтото е многу пократко и потесно. До сега не сме биле навикнати да го гледаме во вакво издание, па на некој му падна на памет дека можно е Жељко да залутал во гардероберот на јована, неговата вереничка.

Напиши коментар