Мода

Женственоста пред се!

Прекрасна колекција на чевли, од популарниот high – street бренд Bershka, која сигурно ќе ги воодушеви сите вљубеници во модата.

Нивните модели за лето 2012 ќе ги намамат воздишките и на оние со најпребирливиот вкус. Многу се адаптабилни на различните стилови а сепак се истовремено и оригинални.За оваа сезона Bershka, си поигра со принтови и бои. Колекцијата содржи модели со вртоглаво високи пети, софистицирани и многу посебни и удобни рамни сандали и балетанки.

Погледнете…

Напиши коментар