ШоуБиз

Ким Кардашијан мета на бившиот дечко

Бившиот дечко на Ким Кардашијан, Реј Џеј, дигна прашина со својата нова песна, но и фотографијата која ја одбра за насловна. Неговата нова песна се вика “I Hit It First”, а ја представува фотографијата на Ким Кардашијан во бикини. Иако Реј се потрудил да ја “маскира” својата бивша, јасно е дека се зборува токму за неа и за тоа како Реј му порачува на нејзиното ново момче дека кога е секси старлетата во прашање, тој и бил прв.

Да се подсетиме, Ким и Реј Џеј заедно го снимиа секси видеото кое го обиколи целиот свет, и иако раскинаа 2006., се чини дека тој сеуште не ја преболел.

Слушнете ја песната со зборовите: “She might move on to rapers and ballplayers, but we all know I hit it first. I had her head going North and her a** going South, But now baby chose to go West”.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Aa0hj82sS1k

Напиши коментар