Art & Crafts

4 начини како да носите голем гердан (видео)

Без разлика дали сте планирале некоја забава, средба со пријателите или пак љубовна средба, еден голем и ефективен гердан ќе направи да изгледате одлично!

Со неа ќе ја разбранувате визијата, ќе изгледате стилски и ќе го свртите вниманието кон себе.

А, верувајте, ќе се зачудите на колку различни начини можете да го комбинирате со вашата гардероба и да ја заработите титулата “Модна икона”.

Ние ќе ви помогнеме да го постигнете тоа и ќе ви презентираме неколку кул идеи, собрани во едно видео. Од него ќе видите како еден гердан може да биде неверојатно елегантен додека се комбинира со вистинската гардероба на вистински начин. Дури и ќе се убедите дека неговата комбинација со спортска гардероба е пеколно секси.

Напиши коментар