ШоуБиз

Адриана Лима: Жешки бикини изданија

Прекрасната манекенка е секогаш во топ форма, па и нејзините бикини изданија се прав празник за очите! Адриана Лима отпатувала на Карибите, поточно на островот St. Barts, каде во костим за капење позирала за новата кампања на Victoria’s Secret. Нејзиниот личен тренер неодамна открил дека Адриана секој ден вежба по шес часа и дека нигогаш не ги прескокнува тренинзите.

Exclusive... Adriana Lima Shows Off Her Bikini Body

lima-050813- (1)

lima-050813- (3)

lima-050813- (4)

lima-050813- (5)

lima-050813- (8)

lima-050813- (11)

 

Напиши коментар