ШоуБиз

Амбер Хард повторно го откачи Џони Деп

Џони Деп повторно е слободен маж. Амбер Хард го напуштила секс симболот на Холивуд, а причината била неговата непостојаност и честото менување на расположението.

49 годишниот Џони бил очаен поради решението на 26 годишната убавица да стави крај на 7 месечната врска.

Деп беше поврзан за прв пат со бисексуалната Амбер набрзо откако ја објави разделбата со Ванеса Паради во јуни минатата година.

„Тој одамна не бил толку вљубен. Изгледаа среќни, па дури зборуваа за брак и деца. Но Амбер не го издржа неговото променливо расположение“, вели извор близок на парот.

Напиши коментар