ШоуБиз

Бекамови: инвазија на Париз!

Дејвид , Викторија и нивниот подмладок во пакет за упатија за Париз, каде што славниот фудбалер го чека својот прв настап во дресот на Пари Сен Жермен. Вики изгледаше шик во плаво-црна комбинација а Дејвид во рацете ја држеше малата Харпер, најмладата челнка на семејството. Бекамови викендот го поминаа во Лондон каде Круз го прослави својот 8. Роденден, а Викторија беше судија на овогодинешната недела на модата.

null

null

null

null

null

 

Напиши коментар