ШоуБиз

Бијонсе повеќе од секси за GQ

Жената позната по своите екстремно секси облини ќе имате задоволство да ја видите на страниците на култното списание GQ.

Без разлика што Бијонсе е веќе мајка, нејзината последна фотосесија ќе ви покаже дека тоа не е воопшто важно. Таа изгледа совршено и е дефинитивно опасен магнет за страсните машки погледи.

Веќе неколку пати Бијонсе е прогласена за една од најубавите жени во светот, а гласачите биле мажи. Уште една причина зошто треба да веруваме дека жените со облини се далеку попримамливи од манекенките на кои им се бројат коските:)

 

Напиши коментар