ШоуБиз

Бијонсе се скара со H&M

Пеачката Бијонсе се скара со модната компанија H & M, откако разбра дека уредниците се користат со фотошоп, за да ја менуваат нејзината фигура.

Звездата стана заштитно лице на летната колекција на шведскиот моден бренд. За рекламите на компанијата пеачката позира со најновите предлози на костими за капење. Таа сепак остана незадоволна од резултатот на заедничката работа со Швеѓаните, откако откри дека нејзините фотографии се преработени со цел да изгледа слаба.

 

Напиши коментар