ШоуБиз

Чарли Шин живее повторно со порно ѕвезда

Лошото холивудско момче Чарли Шин повторно го дели покривот со порно ѕвезда.

Од месец октомври актерот живее со 24 годишната Џорџија Џоунс која се преселила на неговиот имот во Лос Анџелес.

Чарли се вљубил во бринетата која снимала порно филмови само со жени, за разлика од претходната девојка исто така ѕвезда во истата бранша, Бри Олсон. Таа го остави пред повеќе од две години само со СМС.

Чарли се пресели во нејзината куќа во јануари 2011 година кога ја доживеа својата најсериозна криза со многу наркотици и алкохол.

 

Напиши коментар