ШоуБиз

Џастин и Селена повторно заедно

Селена Гомез му простила на Џастин Бибер. „Ќе почнеме од нула. Ве сакам“, споделила таа на Твитер.

Прегрнувајќи се и бакнувајќи се двете ѕвезди беа видени на аеродромот во Солт Лејк Сити. Вљубените се упатени на зимски одмор каде друштво ќе им прават уште две ѕвезди Тејлор Свифт и Хари Стајлс.

Да ве потсетиме дека Селена го напушти Џастин во ноември минатата година. Тогаш таа се посомнева во верноста на својот сакан. Пејачот тешко ја преживеа разделбата со саканата и на разни начини се обидуваше да си ја врати.

 

Напиши коментар