ШоуБиз

Џеј Ло го покажа целулитот на плажа

Латино дивата Џеј Ло и раперот Питбул повторно ги здружија силите и снимија видео за совојата нова песна live It Up.

Сцените се снимаа на плажа на Флорида.

Џенифер е неодолива во костим за капење во месо боја, портокалов кармин и масивен додаток на вратот.

Сепак големо внимание привлекува еден кадар направен за време на снимањето, каде пеачката се забавува во вода, заедно со еден од моделите во видеото. На него јасно се гледа дека латино дивата дефинитивно не може да се пофали со недостаток на целулит. Се чини дека 43-годишната  дива не е во најдобра форма, но сепак одлучила да се снима во костим за капење.

Джей Ло показа целулит на плажа

Джей Ло показа целулит на плажа

 

Напиши коментар