ШоуБиз

Џеј Ло: „Среќна сум за Бен Афлек!“

Џенифер Лопез е воодушевена од огромниот успех на филмот „Арго“ режиран од нејзиниот бивш дечко Бен Афлек.

„На крај Бен го доби она што го заслужува“, изјави латино дивата. „Среќна сум за него. Поминвме низ тешки периоди но сега сум среќна за неговиот успех зошто тој заслужува многу“ рече Џеј Ло.

Врската на Лопез и Афлек почна пред повеќе од десет години, но после разделбата во 2004 година популарноста на Афлек намали.

 

Напиши коментар