ШоуБиз

Џеј Зи и неговата ќеркичка Блу Ајви пристигнаа во Белград!

jay z blue ivy Džej Zi sa kćerkicom Blu Ajvi stigao u Beograd

Џеј Зи и неговата ќеркичка Блу Ајви пристигнаа во Белград

Џеј Зи пристигна во Белград со ќеркичката Блу Ајви Картер. Слетале со друг приватен авион и одма заминале во Арената, каде што се наоѓа Бионсе.

Според некои гласини, постои можност ќерката на Бионсе да се појави на бината кога таа ќе ја изведе песната “Halo”.

Бионсе престојува во претседателскиот апартман и во текот на денот излегла само до Комбанк арената на проба.

Пред вратата на дивата 24 часа стои полицаец облечен во цивил. Пред доаѓањето на Џеј Зи, пристигнала и нивната дадилка која е сместена на истиот спрат со популарниот музички пар.

Напиши коментар