ШоуБиз

Џенифер Анистон: Не сум трудна!

На Џенифер Анистон веќе и е преку глава од шпекулациите дека е трудна, па глумицтата во интервјуто за едно австралиско радио, порачала дека само малку се поправила.

Говорејќи за “Kyle and Jackie O Show”, Џенифер рекла: “Немам ништо ново да објавам. Ова на мене се само неколку килограми повеќе”. Минатиот викенд се зборуваше дека таа ќе се омажи за својот дечко Џастин Теру, но се испостави дека забавата била организирана само по повод нејзиниот роденден.

“Не ми е јасно зошто едноставно не почекате ние нешто да најавиме наместо што шпекулирате, без оглед на тоа дали станува збор за семејство, венчавка, ова или она”.

"We're The Millers" New York Premiere

Напиши коментар