ШоуБиз

Џесика Симпсон зема 100 000 долари за првите фотографии на синот

Џесика Симпсон добила 100 000 долари за ексклузивните фотографии на нејзиниот 2-месечен син во списанието “Us weekly”.

Изгледа дека убавицата има склучено навистина добра зделка со списанието, бидејќи претходно, истото списание ексклузивно ја објави веста за бременоста на пеачката, името на бебето и неговото доаѓање на свет.

 

Напиши коментар