Мода

Furla за пролет/лето 2013.

Не постои тренд кој Furla не го опфати за сезоната пред нас, тука се црно-белите комбинации, ригите, зелените нијанси и прозирните, пластичните ташни – се е тука! Боите се неодоливи, формите најразлични и за секого има по нешто. Било да сте бизнис дама која не се двои од лаптопот, за кој исто така има предвидено неколку модели од колекцијата, трендсетерка која ужива во убавите бои или пак сте тргнале на плажа, Furla е правиот избор за вас!

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

FURLA

 

 

 

 

Напиши коментар