Дестинации

Гламурозниот Bvlgari Resort на остров Бали

Луксузниот  Bvlgari Resort се наоѓа на прекрасниот остров Бали каде дивата природа се среќава со современите услуги и технологии.

Нешто повеќе, дизајнерите на ова преубаво место успеале да постигнат хармонија меѓу природната средина на островот и последниот изум на цивилизацијата.

 

Напиши коментар