ШоуБиз

Го ризикува животот: Анџелина Џоли сака уште едно дете!

Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли продолжува да ги шокира фановите со своите изјави. Актерката која само пред неколку дена изјави дека и остануваат уште 3 години живот, сега решила да има ново бебе. Актерката не е загрижена од фактот што направи двојна мастектомија, ни од ризикот дека може да заболи од рак на јајниците. Актерката е цврсто решена да си роди уште едно дете пред да го напушти овој свет. Нејзините блиски се сериозно загрижени и како што изгледа имаат добра причина за тоа. Последните резултати на Анџелина не биле добри, но актерката решила да го ризикува животот, за да има уште едно биолошко дете.

“Анџи избира да се обиде да забремени повторно, наместо да оди на втора операција, која ќе и го спаси животот“, изјавил близок на актерката.

 

Напиши коментар