ШоуБиз

Хали Бери го покажа трудничкиот стомак

Хали Бери го покажа трудничкиот стомак

Откако потврди дека очекува бебе, Хали Бери не сака да ја сокрие својата среќа, но и да ги откаже сите работни обврски кои ги има.

Славната холивудска глумица присувствувала на премиерата на својот нов филм “The Call” во Рио де Женеиро. За црвениот килим таа се одлучила за тесен црн фустан со детали од чипка, не настојувајќи притоа да го сокрие својот труднички стомак.

 

Напиши коментар