ШоуБиз

Холивудските звезди како “обични луѓе”

Дали некогаш сте се запрашале како би изгледале славните холивудски звезди доколку не се занимаваат со јавна работа? Уметникот од Њујорк Дени Еванс размислувал за тоа, па со помош на фотошоп направил занимливи фотографии. Погледнете како тој ги гледа славните личности како “обични луѓе”.

Ким Кардашијан и Каније Вест

Сара Џесика Паркер

Бионсе и Џеј Зи

Бред Пит и Анџелина Џоли

Бритни Спирс

Џенифер Анистон

Џон Траволта

Џони Деп

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам

Мадона

Ријана

 

 

Напиши коментар