Дестинации

Хотелот Marbella Beach на Крф

Marbella Beach хотелот кој се наоѓа на Крф е една од најдобрите локации на овој остров…

Со идилична и мирна локација која е блиску до Agios Ioannis Peristeron, Marbella Beach хотелот се наоѓа помеѓу бујните градини, на пошумен рид и има фантастичен поглед на кристално јасното Јонско море.

Хотелот е отворен повторно оваа година, како редизајнирано ремек дело со унапредени соби, во кои фокусот е на фантастичното сместување наменето за семејства и двојки. Новите луксузни апартмени за семејства, собите за забава и ужвање добја целосно нов изглед. Тука сега е и новиот простор за сончање на плажа, со обезбеден пристап до вода, како и нов гурмански ресторан со морска храна.

Овој луксузе хотел на Крф има седум ресторани и барови. Секој со сигурност ќе пронајде место кое најмногу ќе му одговара. Палажата е неверојатно чиста, а многу блиску до неа можете да уживате во префинети ресторани кои служат свежи морски плодови. Доколку сакате романтична атмосвера, можно е да се организира вечера со свеќи блиску до морето. Тимот која работи во овој хотел ќе се погрижи за секоја ваша потреба, така што можете да се опуштите и да уживате во прекрасниот поглед на морето.

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

MARBELLA BEACH HOTEL NA KRFU

 

Напиши коментар