ШоуБиз

И повторно “жешки” фотографии од Ријана

Познатата пејачка деновиве одмараше на Тајланд, а впечатоците од ова рајско патување ги сподели со своите фанови кои ги почасти со провокативни фотографии.

На Тајладнд дошла за да направи мала пауза од нејзината светска турнеја. Прекрасниот црн костим за капење и провакативните пози сосема се доволни за да предизвикаат воодушевување и илјадници позитивни коментари и комплимети од страна на нејзините фанови.

Секако не поради прекрасниот пејсаж во позадина…

Uživala za  sve pare:  Rijana u seksi  izdanju

Rijana

 

Напиши коментар