ШоуБиз

“Икона на стилот” се надмина самата себе си!

Ексцентричната поп дива која од неодамна се здоби со повреда на кукот поради која мораше да оди на операција, ги израдува фановите со нови фотографии. Таа поради својот екстраваганден и ексцентричен стил, неодамна доби награда “икона на стилот”. Иако навикнавме да ја гледаме во необични изданија, овие фотографии се нешто најчудно што таа го направила. Овој пат се надмина самата себе си. Во новата фотосесија пеачката позирала потполно гола.

 

Напиши коментар